Sesje zdjęciowe i filmowe

Chcesz jeszcze mocniej zbliżyć swoją markę do jej odbiorców?

Przygotujemy sesje zdjęciowe i filmowe, które dopełnią profesjonalny i atrakcyjny wizerunek Twojej firmy. Oferujemy naszą pomoc na każdym etapie powstawania sesji.

Proponujemy autorską koncepcję, tworzymy scenariusz, rekrutujemy modeli i statystów, wreszcie – realizujemy zdjęcia.

Dostarczamy Twojej firmie skończone, przystosowane do strony internetowej i innych materiałów marketingowych sesje zdjęciowe i filmowe.

Wykonujemy wizerunkowe sesje zdjęciowe i filmowe, których koncepcję ściśle łączymy z założoną wcześniej strategią komunikacyjną Twojej marki. Takie zdjęcia pomogą Ci jeszcze lepiej przedstawić swoim klientom własną firmę, pokazać jej historię, stojących za nią ludzi, idee.

Realizujemy również produktowe sesje zdjęciowe i filmowe, lookbooki, zdjęcia do katalogów. Pozwolą w pełni zaprezentować Twój produkt, przygotować profesjonalną ofertę handlową, sklep internetowy lub komunikację w mediach społecznościowych.

W naszej ofercie znajdują się także sesje zdjęciowe i filmowe wnętrz. Chcesz pochwalić się na stronie internetowej przestrzeniami biurowymi firmy, a może jesteś właścicielem restauracji lub hotelu i zależy Ci na wysokiej jakości zdjęciach, które zaprezentują klientom to wyjątkowe miejsce?