Projekty

Jak najlepiej opowiedzieć o tym co robimy?

Przedstawiamy nasze ostatnie projekty

Ollin by MCX

Dostawca rozwiązań do kompleksowego zarządzania płatnościami. Przygotowaliśmy pełny proces, od badań po wdrożenie nazwy
i identyfikacji wizualnej.

Arteda Enterprise

Producent i dystrybutor czekolad i pralin przygotowywanych w różnych liniach produkcyjnych.
Od rzemieślniczych do wysoko skalowalnych

Replace Food

Wymieniaj żywność i dziel się tym co najlepsze. ReplaceFood to projekt platformy, która skupi mikroproducentów i połączy ich z bezpośrednimi odbiorcami.

Cukiernia Joker

Producent słodkości z Dolnego Śląska, dostarczający
swoje produkty do największych sieci handlowych
oraz prowadzący własne sklepy

PS. Orchid

Importer kwiatów z Holandii posiadający własny transport międzynarodowy i krajowy przystosowany do przewożenia kwiatów ciętych.

EduFox

To platforma, ułatwiające prowadzenie placówki edukacyjnej w zakresie komunikacji z rodzicem i pracownikami oraz zarządzania obecnościami i finansami.

Onet

Serwis internetowy Onet stawiając sobie za cel bycie serwisem o neutralnym nastawieniu, komunikującym w sposób nienacechowany politycznie oraz prezentującym najwyższej jakości treści. Przygotowanie analizy rzetelności i obiektywności informacyjnych materiałów dziennikarskich

Vida

Dystrybutor i integrator programów antywirusowych,
backup oraz systemów do zarządzania infrastrukturą IT

Metal Tech Engineers

Dla Mtes zaprojektowaliśmy logo, stronę internetową i system identyfikacji wizualnej. Jest to firma zajmująca się projektowaniem i wykonywaniem konstrukcji stalowych, która łączy innowacyjność i dopasowanie do potrzeb klienta.

Green World

Przygotowanie materiałów pod Fundusz Inwestycji Zamkniętych
Green World przy współpracy z Prodigo.

Participatory Culture and the Future of Democracy

Krakowska konferencja poświęcona rozwijającej się obecnie kulturze partycypacji, czyli komunikacji, której zaistnienie umożliwił rozwój nowych technologii.

Krajowe Centrum Pacjenta

Krajowe Centrum Pacjenta to portal medyczny dostarczający rozwiązania webowe dla pacjentów i lekarzy. Nasz klient chciał wzmocnić rozpoznawalność swojej marki oraz wprowadzić skierowany do lekarzy system abonamentowy. Głównym zadaniem dla nas był rebranding marki i zbudowanie elementu USP (Unique Selling Proposition).

Ogrody Geyera

Ogrody Geyera to zespół zabudowy wielofunkcyjnej wraz z rewitalizacją 19 zabytkowych budynków zajmujących 10,5 ha w Łodzi. Realizacja folderu dla planowanej inwestycji o szerokiej skali kompleksowych działań rewitalizacyjnych

i wiele innych projektów